Sunteți aici:Prima pagina

Program concurs GAF 16– 19.04.2018

FINALA CAMPIONATULUI NATIONAL SCOLAR

16– 19.04.2018  BUZAU

 

                             17.04.2018   - PROGRAM DE ACOMODARE

 

ORA/ NIVEL

SARITURI

PARALELE

    BARNA

       SOL

09.15-10.55

25’’pe aparat

JUN.III NIV. 1

 SPERANTA

CHISINAU 4 sp

SIBIU  7 sp.

VIITORUL CLUJ 5 sp + ONESTI 1 sp

BARLAD 4 sp

CONSTANTA

3 sp.

10.55-12.35

25’’pe aparat


JUN.III NIV. 1

FOCSANI 5sp.

PALAT TIMIS. 1sp.

DINAMO

4 sp.

CSS.2 BUC.

2 sp.

STEAUA 7sp.


STEAUA 6 sp.

12.35-14.35

30’’ pe aparat


JUN.III NIV. 2

CONSTANTA

7 sp.

ONESTI 1 sp.

FOCSANI 5sp.

PALAT TIMIS. 2sp.  CSS TIMIS.

1sp.

BARLAD 4 sp.


DEVA  3 sp.

SIBIU  5 sp.

CLUJ 1 sp

BUZAU 1 sp

14.35-16.35

30’’ pe aparat


JUN.II NIV. 3

DEVA  7 sp.

DINAMO 1sp.

CONSTANTA

8 sp.

CLUJ 4 sp.

PALAT TIMIS. 2sp. CSS TIMIS.1sp.

BARLAD 1sp.

FOCSANI 3sp.

ONESTI 2 sp.

DEVA  3 sp.

SIBIU  1 sp.

16.35-18.35

30’’ pe aparat


JUN. I NIV. 4,5,6,

MAESTRE

FOCSANI 3sp.

SIBIU  2 sp.

BARLAD 2sp.

DEVA  3 sp.

DINAMO 2sp.

FOCSANI 2sp.

CONSTANTA

6 sp.

PALAT TIMIS. 1sp.

CSS.2 BUC.

6 sp.

CLUJ 1 sp

VALIDAREA  ACTELOR ora 15.00-16 00

 

                                                                                                               

ORA 18.45 SEDINTA TEHNICA – SALA SPORTURILOR

                 

 

                            GIMNASTICA ARTISTICA FEMININA

 

  PROGRAM CONCURS

18 - 04 - 2018

 

JUNIOARE III  _NIVEL- l                 

REUNIUNEA I                                 SERIA I  4 echipe

 

ORA: 08.30-08.45                 -incalzire generala

08.45-09.25                 -10 min. pe aparat

          09.30-11.00                           -concurs

          08.45                      -Sedinta cu arbitrele

 

                              SERIA II            4 echipe

 

ORA: 11.00-11.15                  - incalzire generala

11.15-11.55                  -10 min. pe aparat

12.00-13.30        -concurs

JUNIOARE  III _           NIVEL 2                  4 echipe

 

REUNIUNEA II

                                       

 

ORA: 13.30-13.45-incalzire generala

13.45-14.45          -15 min.pe aparat

14.50-16.50        -concurs

JUNIOARE II –I –MAESTRE           NIVEL 4-5-64 echipe

 

REUNIUNEA III

 

ORA  16.50 – 17.05         - incalzire generala

17.05 -  18.05         - 15 min. pe aparat

18.05 -  20.05                   -concurs

 

0RA:20.15     FESTIVITATE DE PREMIERE JUN III –II –I- MAESTRE

NIV 1-2-4-5-6

  

                                                       19 – 04 -2018

JUNIOARE  ll         NIVEL 3                               4 echipe

REUNIUNEA -IV-         SERIA I

 

ORA: 08.30-08.45   -incalzire generala

08.45-09.25   -10 min. pe aparat

          09.30-.11.00                    -concurs

          08.45                            -Sedinta cu arbitrele

                                                           SERIA II                                3 echipe

                    

 

ORA: 11.00-11.15                         - incalzire generala

11.15-11.55                         -10 min. pe aparat

12.00-13.30            -concurs

     

 

ORA 13.40   FESTIVITATE DE PREMIERE JUNIOARE  II NIVEL 3

Cauta in site

Autentificare

Utilizatori online

Avem 95 vizitatori și nici un membru online

Go to top